Manşetleri / Kapat
(ATV YAYIN AKIŞI) Kurtlar vadisi pusu 120. yeni bölüm fragmanı izle - güne bakış (aktüel)
(ATV YAYIN AKIŞI) Kurtlar vadisi pusu 120. yeni bölüm fragmanı  izle - güne bakış (aktüel)
06.04.2011  09:07:00 eklendi.

Kurtlar vadisi pusu kurtlar vadisi pusu izle kurtlar vadisi pusu fragman kurtlar vadisi pusu 120. bölüm izle kurtlar vadisi pusu 120. bölüm fragmanı kurtlar vadisi pusu 120. bölüm özet, kurtlar vadisi pusu 120.. yeni bölümünde neler olacak? kurtlar vadisi pusu 120. en yeni bölüm fragmanı izle. kurtl

Yorum Yaz

Ekranların fenomen dizisi "Kurtlar Vadisi Pusu" yeni bölümleri ile Atv ekranlarında! Merak edilen tüm sorular "Kurtlar Vadisi günü" ve "Kurtlar Vadisi saatinde" cevaplanıyor. Kurtlar Vadisi Pusu her Perşembe 20.00'de atv'de!

KURTLAR VADİSİ PUSU 120. YENİ BÖLÜM FRAGMANI VE ÖZETİ

Kurtlar Vadisi Pusu’nun nefesleri kesecek 120. bölümü, 7 Nisan Perşembe akşamı ATV ekranlarında olacak. Yine nefesler tutulacak, tüm Türkiye ATV ekranlarına kilitlenecek.
Haşim Ağa, Baba Memduh’un torununu öldürerek cesedini Polat’ın aracının bagajına koyar. Bunu gören Polat Alemdar, Memati’yi arar ve görüşmek istediğini söyler. Memati ve Abdülhey’le buluşan Polat, onlara net ve kati kararını söyler. Memati ve Abdülhey için artık dönüş yoktur.

Haşim Ağa’dan Baran’ın intikamını almak isteyen Memati, burada bir kez daha Ersoy’la karşı karşıya gelir. Ancak Abdülhey’in başka bir planı vardır.

Ersoy ise konseyinin yeni üyesi İnci’yi diğer üyelerle tanıştırır. Konseyin diğer üyelerinin bu yeni üyeye itirazları vardır. Ancak İnci, onları ikna edecek bir plan sunar.

Kurtlar Vadisi Pusu’nun heyecan ve aksiyon dolu 120. bölümü, 7 Nisan akşamında ATV ekranlarında olacak…

 

Kurtlar vadisi pusu kurtlar vadisi pusu izle kurtlar vadisi pusu fragman kurtlar vadisi pusu 120. bölüm izle kurtlar vadisi pusu 120. bölüm fragmanı kurtlar vadisi pusu 120. bölüm özet, kurtlar vadisi pusu 120.. yeni bölümünde neler olacak? kurtlar vadisi pusu 120. en yeni bölüm fragmanı izle. kurtlar vadisi pusu 120.Bölümü izleyebilirsiniz. kurtlar vadisi pusu dizisini kaçırmadan hd izleyin, kurtlar vadisi pusu 120.Bölümde Neler Oldu ? kurtlar vadisi pusu 120. Yeni Bölüm Fragmanı izle, kurtlar

 

KURTLAR VADİSİ PUSU 120. YENİ BÖLÜMDEN KARELER

  

 

KURTLAR VADİSİ PUSU 120. BÖLÜM FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ..

 

A.ÇELİK/gazeteVAN.com

 

Paylaş : FacebookFacebook, GoogleGoogle, YahooYahoo, DiggDigg, Del.icio.usDel.icio.us, TwitterTwitter

Yapılan Yorumlar

YORUMLAR
Haberi

Arkadadaşınıza Gönderin


Dizi Fragmanları
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Gazetevan İhlas Haber Ajansı ve Doğan Haber Ajansına Abonesidir.
Yazılım ve Tasarım: VanWebTasarim
>