Manşetleri / Kapat
İşte ! Canlı Diziler Şimdi İzle Şov Tv Muhteşem Yüzyıl 14. Yeni Bölüm Fragmanı İzle ( Neden Yayınlanmadı ? )(Güncel)
İşte ! Canlı Diziler Şimdi İzle Şov Tv Muhteşem Yüzyıl 14. Yeni Bölüm Fragmanı İzle ( Neden Yayınlanmadı ? )(Güncel)
08.04.2011  19:25:00 eklendi.

Muhteşem Yüzyıl izle, Muhteşem Yüzyıl 14.bölüm fragmanı izle, Muhteşem Yüzyıl 14.bölüm fragmanı, Muhteşem Yüzyıl 14. bölüm, Muhteşem Yüzyıl 14.bölüm, Muhteşem Yüzyıl 13 nisan fragmanı, Muhteşem Yüzyıl 13 nisan fragmanı izle, Muhteşem Yüzyıl 14 bölüm, Muhteşem Yüzyıl 14. bölüm izle, Muhteşem Yüzyıl 1

Yorum Yaz

Muhteşem Yüzyıl 14. Bölüm Fragmanı, Show TV ekranlarının vazgeçilmezi haline gelen Muhteşem Yüzyıl 14. Bölüm Fragmanı ile sizler için sitemizde yer almaktadır. Muhteşem Yüzyıl’da bu hafta da entrikalarla, dedikodularla dolu. Hürrem Pargalı ile Kanuni’nin kardeşinin arasında ki aşktan Sultan Süleymen’a bahseder. Sultan Süleyman, Rodos seferi hazırlıklarını sürdürüyor. Rodoslular ise Osmanlı ile yalnız başlarına mücadele edemeyeceklerinin farkında. Avrupa ülkelerinden yardım istiyorlar. Ama Sultan Süleyman bunun olacağını önceden düşünmüş. Tedbirini almıştır. Bu arada Hürrem, Sultan Süleyman’ın hediye ettiği kürkü giyer. Haremde onunla gezerek sultanlığını ilan eder. Hürrem ile Hatice’nin arkadaşlığı gitgide ilerler. Hatice ile Hürrem’in ilişkilerinin gelişmesi, Valide Sultan’ı rahatsız eder. Valide Sultan, Hürrem hakkında Hatice’yi uyarır.

Muhteşem Yüzyıl 14. bölümü ile 13 Nisan, Çarşamba günü Show Tv ekranlarında saat: 20.00′da kaldığı yerden devam edecek. Muhteşem Yüzyıl’ın 14. bölümünün fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

Muhteşem Yüzyıl 14. Bölüm Fragmanı İzle, Muhteşem Yüzyıl 14. Bölüm Fragmanı, Muhteşem Yüzyıl 14 Bölüm Fragmanı Seyret, Muhteşem Yüzyıl 14. Bölüm Fragmanı sesli olarak sitemizde yer almaktadır. Yayınlandığı ilk günden beri tüm dikkatleri üzerine çeken Muhteşem Yüzyıl dizinde yeni bölümde de bizi şok gelişmeler bekliyor.

MUHTEŞEM YÜZYIL 13. BÖLÜM 1. FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

MUHTEŞEM YÜZYIL 13. BÖLÜM 2. FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Paylaş : FacebookFacebook, GoogleGoogle, YahooYahoo, DiggDigg, Del.icio.usDel.icio.us, TwitterTwitter

Yapılan Yorumlar

YORUMLAR
Haberi

Arkadadaşınıza Gönderin


Muhteşem Yüzyıl
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Gazetevan İhlas Haber Ajansı ve Doğan Haber Ajansına Abonesidir.
Yazılım ve Tasarım: VanWebTasarim
>