PEYGAMBER EFENDİMİZ' İN KABRİ ŞERİFİ VİDEO İZLE~DÜNYADABİRİLK(aktüel)

Hz. Muhammed Mustafa nın Kabri Saadeti Görüntüleri İlk Kez Yayınlandı. Peygamber Efendimizin Kabr-i Saadet-i Peygamber efendimizin Kabr-i Saadet islamdini, müslümanlık, islamiyet, kuran-ı kerim, sünnet, hadis, fıkıh, Peygamber Efendimizin mübarek kabri şerifi dünyada ilk kez bu kadar yakından çekile

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
PEYGAMBER EFENDİMİZ' İN KABRİ ŞERİFİ VİDEO İZLE~DÜNYADABİRİLK(aktüel)
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 12.08.2011  11:13:00 eklendi.

 

Hz. Muhammed Mustafa'nın kabri saadeti görüntüleri ilk kez yayınlandı.

TNT'de Ömer Çelakıl'ın katkılarıyla yayınlanan görüntüler dünyada bir ilk. Peygamber Efendimizin kabri saadetinin görüntüleri izleyenleri duygulandırdı.

Hz. Muhammed Mustafa’nın Kabri Saadeti Görüntüleri İlk Kez Yayınlandı. Peygamber Efendimizin Kabr-i Saadet-i

Peygamber efendimizin Kabr-i Saadet görüntüleri Hz. Muhammed Mustafa’nın kabri saadeti görüntüleri ilk kez yayınlandı. TNT’de Ömer Çelikol’la Hayatın Şifreleri ekibinin çektiği görüntüler dünyada bir ilk niteliğinde. Peygamber Efendimizin kabri saadetinin görüntüleri izleyenleri duygulandırdı. Ömer Çelikol’la hayatın şifreleri ekibi kutsal topraklarda bulunan Hz.Muhammed ‘in (S.A.V.) kabri saadetini görüntülemeyi başardı. TNT Dünyanın dört bir yanından gelerek ezilme pahasına bile olsa ziyaret ettikleri Hz Muhammed’in Medine’de ki kabrini görüntüledi.
Ömer Çelikkol’un da aralarında bulunduğu ekip, içinde Hz.Muhammed’in kabrinin de bulunduğu Medine’de ki Mescid-i Nebevi’nin içine girmeyi başardı. Mescid-i Nebevi dünyanın dört bir yanında gelen Müslümanların uğrak yeri. Hz Muhammed Medine’ye ilk girdiğinde Müslümanlarla birlikte namaz kıldığı Mescid-i Nebevi’nin kapıları ve pencereleri altın kaplama.
Hz.Muhammed’in son nefesini verdikten sonra defnedildiği yer ise Hücre-i Saadet adıyla biliniyor. Hz.Muhammed’in kabri kutsal mekanlarda yer alıyor.

 

Güncel |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Van'da Vizyondakiler
İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Çözüm sürecinin başarıya ulaşacağına inanıyor musunuz?
EVET
HAYIR
KARARSIZIM
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler