GÜNDEM Ankara'da okullar yarın tatil mi? Ankara Valiliği'nden Flaş Açıklama

Yoğun kar yağışı Ankara'da hayatı felç etti Ankara'da okullar tatil mi. Ankara da okullar tatilmi. Ankara'da kar tatili varmı. Ankara'da yoğun kar yağışı. Ankarada okullar tatil olacakmı. Ankarada okullar tatilmi son dakika haber. Ankarada kar tatili varmı. Okullar tatilmi ankara. Okullar Tatil mi A

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
GÜNDEM Ankara'da okullar yarın tatil mi? Ankara Valiliği'nden Flaş Açıklama
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 29.02.2012  22:12:01 eklendi.

Ankara’da okullar tatilmi sorusunun yanıtı büyük ihtimalle bu akşama kadar valilikçe yapılacak açıklama ile belli olacak. Ankara’da okullar tatilmi sorusu tüm öğrenciler tarafından merakla bekleniyor.

Sabah Saatlerinde Ankara’da başlayan yoğun kar yağışı yavaş yavaş hayatı ve trafiği felç etmeye başladı. Ankara’daki kar yağışı eğer böyle devam ederse Ankara’da okullar tatil olacak mı? Sorusu sorulmaya başlanacak.

 Ankara Valiliği, hava koşulları nedeniyle 1 Mart itibariyle ''resmi ve özel ilk ve orta dereceli okulların, yaygın eğitim kurumları ile anaokulları ve kreşler ile özel eğitim rehabilitasyon merkezlerinin'' yarın da tatil edildiğini bildirdi.

Ankara'da okullar yarın hava koşulları nedeniyle tatil edildi

Ankara’da yoğun kar yağışı Başkenti yavaş yavaş beyaza boyamaya başladı öğrenciler okullar tatil olacakmı? Ankara’da okullar tatil mi? Sorularını sormaya başladılar. Başkent bu gidişle kara teslim olacak gibi görünüyor.

Devlet Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü özellikle Ankara ve Bolu arasında yoğun kar yağışı ve tipinin devam ettiğini ve yolda veya yola çıkacak olan vatandaşlarımızı yoğun kar yağışına karşı uyardı.

 

Ankara’da okullar tatilmi olacak. Başkent yoğun kar yağışı altında ve öğrenciler arasında Ankara’da okullar tatilmi sorusu sorulmaya başladı. Ankara’da okullar tatilmi olacak bu soru akşam saatlerinde yanıt bulacak.

 

Ankara'da okullar yarın hava koşulları nedeniyle tatil edildi

Ankara’da okullar tatilmi ? Bu soru MEB tarafından ve Ankara Valiliği tarafından yapılacak açıklama ile netlik kazanacak. Ankara’da okullar tatilmi sorusu daha başkent beyaza bürünmeden sorulmaya başladı.

Türkiye yeni bir yağışlı havanın etkisi altına girdi. Hava sıcaklığı bugünden itibaren azalmaya başlayacak. Bugün 11 derece olan sıcaklık yarın 9, pazartesi 7, salı 4, çarşamba günü ise 3 dereceye iniyor. Salı günü ise tekrar kar geliyor. Kar yağışı Marmara'yı da etkilerken, İstanbul'da karla karışık yağmur şeklinde etkili olacak.

Yağışlar Marmara, Karadeniz kıyıları ile Ankara ve Eskişehir çevrelerinde yağmur, yağış alan diğer yerlerde karla karışık yağmur ve kar şeklinde olacak.

Türkiye’nin kuzey kesimleri çok bulutlu, Marmara’nın doğusu, Karadeniz, İç Anadolu’nun kuzeydoğusu ile Ankara, Eskişehir, Çankırı, Erzincan ve Ardahan çevrelerinin yağışlı, diğer yerlerin parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Yağışlar Marmara, Karadeniz kıyıları ile Ankara ve Eskişehir çevrelerinde yağmur, yağış alan diğer yerlerde karla karışık yağmur ve kar şeklinde olacak.
Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nce yapılan son değerlendirmelere göre, iç ve doğu bölgelerde buzlanma ve don olayı ile birlikte, bu sabah ve gece saatlerinde yer yer sis bekleniyor.

 

Ankara'da okullar yarın hava koşulları nedeniyle tatil edildi

Hava sıcaklığının Marmara'da 1 ila 3 derece azalacağı, diğer yerlerde 1 ila 3 derece artacağı tahmin ediliyor.
Rüzgar güney ve güneybatı yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette eseceği tahmin ediliyor.

 

Günün Haberleri |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Van'da Vizyondakiler
İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Çözüm sürecinin başarıya ulaşacağına inanıyor musunuz?
EVET
HAYIR
KARARSIZIM
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler