Gülşen Orhan'dan diyaliz merkezine moral ziyareti

Ak Parti Van Milletvekili Gülşen Orhan, Van’da hizmet veren özel diyaliz merkezini ziyaret ederek hastalara şifa dileklerini ileterek sohbet etti.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Gülşen Orhan'dan diyaliz merkezine moral ziyareti
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 14.02.2013  12:14:00 eklendi.

GÜLŞEN ORHAN’DAN, ÖZEL DİYALİZ MERKEZİNDEKİ HASTALARA MORAL ZİYARETİ

 

Ak Parti Van Milletvekili Gülşen Orhan beraberinde İl Başkan Yardımcısı Ümit Esengül, İl Genel Meclis Üyesi Süleyman Temur, Nusret Hakan ve Partililer ile birlikte gerçekleştirdiği ziyaretler çerçevesinde ziyaret ettiği Van Özel Diyaliz Merkezinde, yetkili Dr. Selim Özbilir’in karşılamasının ardından tedavi gören hastaları ziyaret etti.

Diyalize bağlı tedavi gören hastalarla ilgilenen Orhan, durumlarını sorarak, şifa temennisinde bulunmasının ardından diyaliz merkezi yetkilisi Dr. Selim Özbilir’in makamında bir süre sohbet etti. Diyaliz hastalarını servisle evlerinden alıp merkeze ve tekrar servisle evlerine bıraktıklarını dile getiren Özbilir, hastalara en iyi şekilde hizmet sunmak için son derece titiz ve hijyenik ortamda çalıştıklarını, hastaların tedavi sırasında her hasta yatağına sabit monteli müzik ve televizyon izleme donanımının eklendiğini ve bu şekilde tedavide geçirdikleri zamanlarını daha iyi geçirmelerini sağlamaya çalıştıklarını ifade ederek, kapasitelerinin altında çalıştıklarını ve Devletin yeşil kartlılara da özel diyaliz merkezlerinde tedavi görme imkanı getirmesi halinde kapasitelerinin artacağını dile getirdi.


Van |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Van'da Vizyondakiler
İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Çözüm sürecinin başarıya ulaşacağına inanıyor musunuz?
EVET
HAYIR
KARARSIZIM
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler