Manşetleri / Kapat
Gülşen Orhan'dan diyaliz merkezine moral ziyareti
Gülşen Orhan'dan diyaliz merkezine moral ziyareti
14.02.2013  12:14:00 eklendi.

Ak Parti Van Milletvekili Gülşen Orhan, Van’da hizmet veren özel diyaliz merkezini ziyaret ederek hastalara şifa dileklerini ileterek sohbet etti.

Yorum Yaz

GÜLŞEN ORHAN’DAN, ÖZEL DİYALİZ MERKEZİNDEKİ HASTALARA MORAL ZİYARETİ

 

Ak Parti Van Milletvekili Gülşen Orhan beraberinde İl Başkan Yardımcısı Ümit Esengül, İl Genel Meclis Üyesi Süleyman Temur, Nusret Hakan ve Partililer ile birlikte gerçekleştirdiği ziyaretler çerçevesinde ziyaret ettiği Van Özel Diyaliz Merkezinde, yetkili Dr. Selim Özbilir’in karşılamasının ardından tedavi gören hastaları ziyaret etti.

Diyalize bağlı tedavi gören hastalarla ilgilenen Orhan, durumlarını sorarak, şifa temennisinde bulunmasının ardından diyaliz merkezi yetkilisi Dr. Selim Özbilir’in makamında bir süre sohbet etti. Diyaliz hastalarını servisle evlerinden alıp merkeze ve tekrar servisle evlerine bıraktıklarını dile getiren Özbilir, hastalara en iyi şekilde hizmet sunmak için son derece titiz ve hijyenik ortamda çalıştıklarını, hastaların tedavi sırasında her hasta yatağına sabit monteli müzik ve televizyon izleme donanımının eklendiğini ve bu şekilde tedavide geçirdikleri zamanlarını daha iyi geçirmelerini sağlamaya çalıştıklarını ifade ederek, kapasitelerinin altında çalıştıklarını ve Devletin yeşil kartlılara da özel diyaliz merkezlerinde tedavi görme imkanı getirmesi halinde kapasitelerinin artacağını dile getirdi.


Paylaş : FacebookFacebook, GoogleGoogle, YahooYahoo, DiggDigg, Del.icio.usDel.icio.us, TwitterTwitter

Yapılan Yorumlar

YORUMLAR
Haberi

Arkadadaşınıza Gönderin


Van
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Gazetevan İhlas Haber Ajansı ve Doğan Haber Ajansına Abonesidir.
Yazılım ve Tasarım: VanWebTasarim
>